O nas

 

                Jesteśmy grupą osób, którym zależy by żyć zdrowo i do minimum ograniczyć ingerencję chemii w nasze życie. Dość mamy manipulowania zdrowiem naszym i naszych bliskich. Już wiele lat temu zaczęliśmy się zastanawiać dlaczego mimo rozwoju nauki nasze życie jest coraz krótsze, pojawia się coraz więcej chorób i dlaczego nasi dziadkowie, mimo wojen, braku lekarstw i witamin potrafili dożyć w zdrowiu sędziwego wieku. Zastanawiało nas dlaczego jesli jesteśmy w tak zaawansowanej technologicznie epoce, gdzie każda wiedza jest na wyciągnięcie ręki nie potrafimy jej wykorzystać do podstawowych, ważnych dla życia i zdrowia celach. Wydawało nam się, że czuwa nad nami prawo,  że restrykcyjna Unia Europejska dba o nasze zdrowie. Okazało się że w świetle jej przepisów jemy 5 kg czystej chemii rocznie. Zaczęliśmy zauważać, że do całej żywność wokół nas dodawane są surowce chemiczne, że większość produktów w hipermarketach zawiera dodatki chemiczne. Sprawdziliśmy, że małe sklepiki, warzywniaki, a nawet żywność na targowiskach ma tych samych dostawców co hipermarkety. W związku z tym nawet zrobienie samemu przetworów bez dodawania konserwantów i poprawiaczy smaku nie ma sensu, jeżeli kupujemy w takich miejscach produkty pryskane. Bo czy powidła robione w domu z pryskanych jablek może uznać za zdrowe? I czy własny chleb z mąki zrobionej ze zbóż, któr były poddawane opryskom jest zdrowy? 

Prawdziwą certyfikowaną żywnośc ekologiczną wyprodukować jest trudno. Producentom łatwiej dodać nic nie znaczące słowa eko, naturalne, zdrowe lub dopisać hasło "od chłopa" lub "z ekologicznie czystych rejonów". Taki marketing mogą stosować bez konsekwencji. Chcemy to zmienić. Chcemy by nasi rodzice, dzieci, znajomi mieli lepiej. Chcemy by nasze otoczenie zaczęło się odżywiać tak jak kilkadziesiąt lat temu. Znaleźliśmy dla Państwa, smaczną i naprawdę zdrową żywność. Warto sprawdzić jak smakuje prawdziwe organiczne makarony, mąki, kawy, herbaty i inne eko produkty. Zobacz jak wyglądają ekologiczne warzywa i czym różnią się od tych z osiedlowego warzywniaka. Wypróbuj działanie certyfikowanych środków czystości i kosmetyków ekologicznych.
 

Kiedyś nie mieliśmy wyboru, jedliśmy to co udało się zdobyć. Dziś masz wybór. Kupując u nas wybierasz zdrowe i smaczne produkty od dostawców z certyfikatem ekologicznym. Wybierz zdrowie dla siebie i rodziny i pamiętaj, że...jesteś tym co jesz.